Viipekeeletõlkide OÜ

Teated

Releetõlkekoolitus

2024. aasta sügisel toimub releetõlke koolitus viipekeeletõlkidele. Koolituse õppekava leiad siit.

Kaugtõlge

Selleks, et kontakttõlget miinimumini viia ning samas mitte üle koormata kaugtõlget, on Viipekeeletõlkide OÜ-l avatud ka ettetellitav Skype vahendusel osutatav kaugtõlke liin.

Seda tõlget saab AINULT ette tellides (info@viipekeeletolgid.ee või 50 60 444) ja selle teenuse eest ei tasu SKA, teenuse tasustamine toimub samadel alustel nagu tavatõlketeenuse tasustamine.

Liini ei saa kasutada tellimust eelnevalt esitamata ning ilma tellimuseta sissetulevatele kõnedele sellel aadressil ei vastata.

Tellimisel anna teada, mis situatsioonis ja kui kaua tõlketeenust vajad ning oma Skype aadress, vastu võetakse ainult ettetellitud kõned.

Meie Skype nimi on Viipekeeletõlkide Osaühing.

Hoidkem üksteist ja olgem terved!Kaugtõlge

Kaugtõlge on mõeldud kurtidele, kes vajavad viipekeeletõlgi abi. 

Kaugtõlketeenus (eesti viipekeel ja eesti keel) on avatud kõikidel tööpäevadel kell 9.00-18.00 ja laupäevadel kell 10.00-16.00. Viipekeeletõlkide OÜ võtab kaugtõlke kõnesid vastu esmaspäeviti, kolmapäeviti, reedeti ja laupäeviti, tööpäevadel kell 11.00-15.00 töötab kaks paralleelliini. 

Kaugtõlketeenus osutatakse Skype’i kaudu: kaugtolge(ät)outlook.com 

Teenuse kasutajaks eraldi registreerima ei pea.

Kui mingil põhjusel ei ole teenust sooviv isik kasutajate nimekirjas, tuleks pöörduda SKA tõlketeenuste projektijuhi Sandra Laurimaa poole: sandra.laurimaa(ät)sotsiaalkindlustusamet.ee, 5344 4065.